MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-06-06 19:07:11

Dewlin

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-06
Posty: 2
Punktów :   

Dewlin [Przyjęty]

1. Dewlin

2. Dewlin urodził się w Rome, samotnie wychowująca go matka nie miała pieniędzy na jego wyżywienie i opiekę więc pod osłoną nocy zapuściła się w las z koszykiem w nim był mały Dewlin, zobaczywszy grupę wampirów Matka postawiła koszyk z dzieckiem i uciekła, wampiry zobaczywszy koszyk podeszły i odkryły kołdrę zobaczyły dziecko przez chwile myślały i po namysłach zabrali go w okolice Ruin tam pokazały go jednemu z hersztów wampirów ten zezwolił na pozostanie dziecka. Przez lata w otoczeniu wampirów trenował walkę aż w końcu jeden z władców wampirów podszedł do niego i powiedział "Człowieku jesteś z nami od wielu lat, czy chciałbyś wstąpić w nasz świat, jest to dar i przekleństwo obdarzymy cię siła zręcznością i sprytem ale będziesz musiał zabijać by przeżyci. Czy jesteś gotów na ten dar ?" Dewlin po dłuższej chwili namysłu wydusił słowa "Tak. jestem gotów mój panie." wtedy wampir odpowiedział " A więc dziś w nocy jak się położysz obudzisz się inny" Dewlin w nocy położył się spać, z rana na jego szyj widniały dwie swędzące dziurki ten wiedział że władca go odwiedził w nocy po kilku dniach poczuł dziwną moc niemal mógł wyrwać drzewo z gruntu, od tamtej chwili z każdą zdobyczą stawał się silniejszy ale i jego głód rósł. Pewnej nocy kiedy polował w lesie na zwierzęta zobaczył łowce wampirów, wspiął się na drzewo i zeskoczył na ofiarę i swoją siła ja ogłuszył i zatopił swe kły w niej, po wypiciu krwi jego siła znacznie wzrosła. Od tamtej pory co noc udaje się w pobliża miasta Rome i czycha na swe ofiary.


(Mam nadzieje że tym razem będzie dobrze, już mi nic nie przychodzi do głowy)

Ostatnio edytowany przez Dewlin (2011-06-06 20:44:55)

Offline

 

#2 2011-06-06 19:35:59

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Dewlin [Przyjęty]

No cóż, błędy ortograficzne, a sama historia, hmm, jak by Ci to powiedzieć, Twoja opowieść nijak nie wskazuje na to jak sie znalazłeś w Naszej Krainie, i kim tak naprawdę jesteś.
DO POPRAWY.

Offline

 

#3 2011-06-06 22:04:55

Dewlin

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Dewlin [Przyjęty]

Edit

Offline

 

#4 2011-06-06 22:07:26

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Dewlin [Przyjęty]

DODANY.
-popraw błędy ortograficzne.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldog niemiecki cena materace hilding materace hilding