MC-RP

Budowa serwera...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-06-05 12:34:48

Paprykowy

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 3
Punktów :   

Paprykowy [Przyjęty]

1.Paprykowy
2.Patryk młody rolnik żyjący w niewielkiej wiosce przy rzece Penta. Paprykowy tak był zwany przez swoich 2 bracie oraz przyjaciół. Był on niziutkim bardzo miłym chłopcem jego włosy sięgały za ramiona oczy koloru miał niebieskiego. Jego lubą była Jakubina. W jego wiosce życie toczyło się bardzo spokojnie. Dopóki nie przeszła na nią zaraza z północy, zaraza ta otruwszy wszystkich po kolejii omineła Patryka oraz jego lubą stało się to ponieważ byli oni bardzo religijnymi ludźmi Bóg wynagrodził im to chroniąc ich od zarazy. Widząc tą sytuacje para wyruszyła z miasta na długą wędrówkę. Wędrując tak przez miasta wioski i malutkie wsi spotykali następnych ocalałych ludzi i tak założyli oni swoje miasto ocalałych i od tamtych czasów zostali parą królewską. W czasie długich rządów na miasto napada chorda wampirów porywają one Jakubinę. Patryk załamany tym zdarzeniem wybiera swojego następce spośród ludu a sam przenosi się na obrzeża miasta. Od tamtych czasów mieszka w małej karczmie w której opowiada historie swoim gością. Najchętniej zemściłby się na wampirach ale niestety jego zdrowie i wiek nie pozwalają mu na to.

Ostatnio edytowany przez Paprykowy (2011-06-05 13:28:02)

Offline

 

#2 2011-06-05 13:08:06

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Paprykowy [Przyjęty]

Historia oryginalna, dopóki nie przeczytałem końcówki.
Mam parę pytań:
- skoro jesteście parą królewską, gdzieś tam hen hen daleko, to skąd się wziąłeś w Naszej krainie?
- skąd nagle tekst o jakiejś walce z wampirami? była zaraza było motyw ocalenia podróży i było git, a tu ni z gruchy ni z pietruchy "walczą z wampirami"

Offline

 

#3 2011-06-05 13:13:40

Paprykowy

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 3
Punktów :   

Re: Paprykowy [Przyjęty]

- Przywędrowałem podczas wyprawy
-Chodziło mi o zarazę wampiryczną tzn że się staje wampirem jeśli się zarazi

Offline

 

#4 2011-06-05 13:22:15

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Paprykowy [Przyjęty]

Wampiryzm to nie choroba nie, zarażasz się tylko zostajesz przemieniony (z punktu widzenia RP a nie MC) wiec lepsza jest wersja gdzie będzie to zwykła zaraza.
I co przywędrowałeś do Romy i rządzisz tu jako para królewska?

Offline

 

#5 2011-06-06 01:29:04

camil92PL

Administrator

124383
Call me!
Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 120
Punktów :   

Re: Paprykowy [Przyjęty]

matheuss pisz w swoim ostatnim poście zawsze czy dodany czy też nie bo w połowie to się gubię czy "ich" dodajesz czy też każesz im poprawić podanie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldog niemiecki cena materace hilding materace hilding