MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-05-31 13:17:31

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

ale dziwak

Słyszałeś?? no nie możliwe z tego karczmarza to jest straszny dziwak, cały czas w kółko opowiada że porwali go jacyś szczuroludzie i że przyjdą i zawładną światem, no śmiech na sali przeciez to się w głowie nie mieści zeby takie bzdety opowiadać:) W tej karczmie to też jest dziwnie, cały czas tylko karczmarz gada do siebie i popija coś z jakiejś flaszki z pod lady! A Heniek mówił że wczoraj widział jak do karczmy wchodził Abaddon, uwierzysz w to!!?? Człowieku przecież to jest hańba! Żeby ta podła kreatura się w mieście pokazywała publicznie!!! 
..
.
Co ? jak to Heńkowi nie wierzysz? no wiem że to pijak jest ale mówię Ci że jeszcze wtedy nic nie pił dopiero z kopalni wylazł i szedł na "jednego"...ale nie doszedł bo jak zobaczył że Abaddon wychodzi z tej..speluny to poszedł do kościoła..no wiem że księdza nie ma ale jednak poszedł i jak wrócił to mówi że już wiecej pił nie będzie
..
.
No racja chociaż tyle pożytku z tego, że heniek teraz trzeźwy chodzi:)

Offline

 

#2 2011-05-31 15:46:46

awesomeamorek

prefectus alarum

123465701
Zarejestrowany: 2011-05-26
Posty: 15
Punktów :   

Re: ale dziwak

Slyszalem tez ze w tej Karczmarze to dobra wode daja

Offline

 

#3 2011-05-31 17:03:47

Rto2

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 7
Punktów :   

Re: ale dziwak

I zupę grzybowa

Offline

 

#4 2011-06-05 00:40:37

Lemii

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-03
Posty: 19
Punktów :   

Re: ale dziwak

Podobno pod podłogą zamknięta jest piękna kobieta, gdyż karczmarz był zazdrosny o nią. Od teraz ma ją tylko dla siebie^^. Ciekawe czy to prawda, ale myślę że to tylko wymysły niezadowolonych klientów albo konkurencji...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcatering wesele Poznań akwarium dla początkujących wodomierze wrocław cena