MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-06-03 20:41:40

Siwy

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 8
Punktów :   

Współpraca

Witam , chciałem zaproponować małą współpracę mianowicie chodzi o Serwer Głosowy TeamSpeak3.

Jestem Pewny że ułatwiło by wam to pracę i nie było by tyle Spam'ingu na Czacie Gry.

TeamSpeak Na pewno umilił by grę jak i "Pojednał graczy".

Dlaczego my ?

Sieć Serwerów Strefa Rozrywki istnieje na arenie serwerów gier od Marca 2011 roku. Posiadamy 4 serwery ( 2x Counter Strike:Source , SA:Mp , TeamSpeak3 , Mimo wielu zmian, IP, nazw a także serwerów gracze pozostali z nami.
W końcu od miesiąca sytuacja ustabilizowała się i sukcesywnie powiększamy sieć a także zdobywamy nowych graczy.

Oferujemy :

- Serwer TeamSpeak3  512 slotów ( Jest pod licencją ) zwykłe wynoszą 255 max.;
- Reklamę na forum ( z domeną PL [ Aktualnie jest w trakcie tworzenia ] );
- Reklamę na serwerze głosowym;
- Możliwość zagrania na naszych serwerach Sieciowych.
- Miłą Atmosferę.

W miarę rozwoju sieci dojdą nowe możliwości.

Czego Oczekuję :

- Jedyne na co liczę to na zwiększenie ilości użytkowników korzystających z naszego TeamSpeak'a.

Nic więcej , żadnej reklamy na forum ani na serwerze. Niczego takiego nie chcę , a serwer który posiadacie jest (Przynajmniej moim zdaniem ) B.Dobry.

Mogę służyć również pomocą Techniczną ( w hostowanie serwerów bawię się już ponad rok )

Jeśli mam udzielić więcej informacji proszę o wypowiedzenie się HeadAdmin'ów.

Uważam że spam jest nie potrzebny więc proszę aby tego nie robić , przynajmniej w tym temacie.

Mam nadzieję że moja propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie.



Pozdrawiam
Kamil.

Zaznaczam że żadne IP itp nie zostały podane , czekam najpierw na wypowiedź Administracji.

Ostatnio edytowany przez Siwy (2011-06-03 20:46:26)

Offline

 

#2 2011-06-03 21:08:09

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Współpraca

Wypowiadam się jako główny admin, i hmm osoba utrzymująca serwer finansowo.
Propozycja jest bardzo ciekawa, całkowicie się zgadzam z Pana opinią, na temat poprawy jakości gry poprzez instalację komunikatora głosowego. Jestem zainteresowany i zgadzam się na zaproponowane przez Pana warunki, niemniej jednak, muszę zaznaczyć iż nie mam zielonego (ani różowego ani jakiegokolwiek  innego koloru ) pojęcia jak taki kanał stworzyć. więc prosiłbym o pomoc w tej kwestii.
Z mojej strony mogę zapewnić iż udostępniony kanał zostanie odpowiednio zareklamowany na forum oraz w grze, gdyż niesamowicie ułatwi mi to pracę, a graczom grę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPodnośniki koszowe Wrocław Darmowa telewizja internetowa Biuro rachunkowe Warszawa centrum