MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-06-18 22:25:38

Haku

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 7
Punktów :   

Spell's

Witam Serdecznie czytelników!
Otóż jak wiecie na serwerze mamy mało komend magicznych;(.
Chciałbym temu zaradzić,aby gra miała jeszcze większy charakter średniowiecza.
Mianowice rzecz biorąc gdy rycerze walczyli ze smokami a czarnoksiężnicy toczyli zaciekłe pojedynki magiczne a królewny czekały w wieżach na wybawcę.
Cóż znalazłem plugin dodający nowe możliwości czyli spell's. Nie chce wyjść na durnia ale spójrzcie na to z drugiej strony...
Spotyka się w nocy lord wampir z biskupem po czym rozpoczyna się walka,miotane są kule ognia strzelają pioruny a wokół wszystko jakby zwrócone oczyma do walki.
Proszę o rozpatrzenie tego tematu.
Ps:Komendy(spelle) będą płatne jak zwykle a dostęp d tych klas będą miały 2 profesje:Vampir , Ksiądz. Wraz z awansem zdobywane będą przyzwolenia na nowe komendy magiczne.
Dziękuje czytelnikom za uwagę
                                                                                                                                 Pozdrawiam Haku

Adres do spells : http://forums.bukkit.org/threads/fun-ma … 860.16630/

Offline

 

#2 2011-06-19 00:30:07

Lemur

prefectus auxiliorum

Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 40
Punktów :   

Re: Spell's

Po pierwsze masz taki dzial jak pomsly i propozycje. I tam masz taki pododzial pluginy.
Po 2 juz setki takich pluginow sam podawalem.
Po 3 sorry za ortografie ale cos mi sie z klawiatura zwalilo.

Offline

 

#3 2011-06-19 08:24:55

Haku

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Spell's

Hmm...wybacz nie zauważyłem tego wcześniej ale naprawdę byłoby miło gdyby ten pomysł przeszedł

Offline

 

#4 2011-06-19 12:34:35

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Spell's

1. wyobraź sobie walkę na ogniste kule i pioruny w porcie albo Rzymie, pomimo cuboidów, większość budowli spłonie.
2. prawie wszystkie czary wchodzą w konflikt z innymi pluginami WG, Essentials, będzie to wymagało dużo czasu zanim zacznie prawidłowo działać, a zanim to nastąpi nie jestem w stanie stwierdzić ile razy serwer padnie i ile czasu minie zanim go naprawimy.
3. po tygodniu od wprowadzenia pluginu na serwie będą tylko vampiry i klerycy, no i y4nuszek który jest jedną z niewielu osób które grają RP, większość z Was drodzy gracze zakończyła odgrywanie postaci na napisaniu podania.
4. Każda moja wizyta w grze będzie się kończyła spamem typu: dlaczego on to zrobił, jak to zrobić, czemu mi nie działa, zbanuj go bo mi spalił dom itd itp. Na serwerze jest już kilka pluginów, każdy dodaje po kilka komend i większość z graczy nie umie się nimi posługiwać.
5. Sam plugin wymaga dodawania wielu uprawnień do pliku permissions który już teraz jest gigantyczny.
6 dodatkowo:
- 31 czarów, każdy z osobna musi być skonfigurowany, dodany do uprawnień każdej profesji (Vampir, Demon Krwi, Vampir Lord, Ksiądz, Biskup, Kardynał) i odpowiednio dla nie skonfigurowany.
- należy dodać uprawnienia, które pozwolą się danej profesji uczyć czarów, sprawdzać listę dostępnych czarów, oraz uczyć innych czarów.

Reasumując, jestem jak najbardziej za takim pluginem, ale na serwerze z ludźmi, którzy potrafią grać i rozumieją istotę trybu RP, jak na chwilę obecną, serwer jest już przeładowany pluginami, równowaga zostanie zaburzona, gdy wampir zacznie walczyć z wojownikiem, potrzeba by jeszcze dla wojowników pluginu z poziomami i zwiększeniem obrażeń.

Offline

 

#5 2011-06-19 18:40:43

Haku

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Spell's

W takim razie poszukam pluginu dla wojowników ,rycerzy itd

Offline

 

#6 2011-06-19 20:29:18

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Spell's

Pluginy to ja znam, problem jest z ich wgraniem i obsługą:
1. przez graczy.
2. odpowiednią, konfiguracją z innymi pluginami.

ps. dlaczego czytacie tylko to co się wam podoba? Czy wasze umysły mają jakąś niesłychaną umiejętność wymazywania ze świadomości tego co najważniejsze, a dla Was niemiłe?

Offline

 

#7 2011-06-25 13:58:59

Haku

prefectus fabrum

Zarejestrowany: 2011-06-14
Posty: 7
Punktów :   

Re: Spell's

Wybacz i przepraszam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcatering wesele Poznań akwarium dla początkujących wodomierze wrocław cena