MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-06-05 15:37:37

Lemur

prefectus auxiliorum

Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 40
Punktów :   

Flotsam

W XII wieku Flotsam było niewielką wioską rybacką u podnóża twierdzy Ker Mohren. Można było tam żyć spokojnie i dostatnie ,ponieważ popyt na ryby w tamtym czasie był ogromny z powodu wielu wojen. Wioska zaopatrywała twierdzę w ryby ,dzięki czemu była bardzo ważnym punktem strategicznym . W 1283 kasztelan zamku postanowił założyć tam ogromny port, wskutek czego królestwo mogło żyć w dobrobycie dzięki handlowi morskiemu.Do portu przybywały ogromne galere przepełnione najdziwniejszymi i egzotycznymi  towarami z zamorskich krain. Wioska przeżywała ogromny rozkwit ,przez co dochodziło do wielu katastrof. Częste zatonięcia i znacznie zwiększony ruch statków wymógł na kasztelanie rozpoczęcie budowy latarni morskiej dzieki której statki mogłyby bezpiecznie wpływać do portu. Budowlę latarni rozpoczęto w 1292 ,a skończono w 1294 ,była to najszybciej zakończona budowla na taką skalę. Niestety, ciągłe najazdy na twierdze spowodowały wyludnienie jej. Jednak port wciąż dobrze prosperuje ,został neutralny ,i utrzymuje się dzięki handlowi rybami z sąsiednimi krainami.

W sumie to nie pomysł tylko opowiastka abyśmy dostali osobny dział na miasto (wymóg Matheussena)

Ostatnio edytowany przez Lemur (2011-06-05 17:41:15)

Offline

 

#2 2011-06-05 19:15:27

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Flotsam

Wymóg matheussena:) Nie znam chłopa:)
Jak najbardziej na tak!
Jeżeli tylko Kamil wróci, to poproszę go żeby dodał stosowne działy dla Portu, i zamku razem czy osobno? jak wolisz?

Offline

 

#3 2011-06-05 19:52:58

Lemur

prefectus auxiliorum

Zarejestrowany: 2011-05-29
Posty: 40
Punktów :   

Re: Flotsam

Zamek nie bedzie w uzytku ma to byż budowla ozdobna, więc chcę w nazwie tylko "Flotsam"

Offline

 

#4 2011-06-05 23:39:12

camil92PL

Administrator

124383
Call me!
Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 120
Punktów :   

Re: Flotsam

jeśli mam coś pododawać to piszcie mi na PW na forum bo na GG nie za bardzo wchodzę bo mnie tylko wkurza (WebGadu)
Podajcie mi dokładnie jakie działy i poddziały

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldog niemiecki cena materace hilding materace hilding