MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-06-04 18:23:59

Nellas

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 22
Punktów :   

**BACTWO SRERNEJ PIĘŚCI**

Wiele pokoleń temu,kiedy jeszcze światem kierowała magia i rasa ludzi była jeszcze bardzo młoda,
istniały istoty istoty o celach wyższych nisz współcześni ludzie.
Istoty te miały nieograniczoną potrzebę wiedzy i uważały się za doskonałe na tyle by władać tym światem...
Ich duma przewyższała najśmielsze oczekiwania kiedy zaczęli podróż po świecie za potęgą i siłą.
Zjednoczeni pod jednym sztandarem rozproszyli się po świecie w poszukiwaniu wszelkiego dojścia na wyższy poziom egzystencji.
Gromadzili wszystkie magiczne przedmioty wyróżniające się potęgą od innych lecz bezskutecznie...
Po wielu stóleciach poszukiwań, odnalezli tajemnicze wrota których działanie rozszyfrowali w zaledwie kilka miesięcy.
Twierdzili iż wrota te prowadzą do świata bogów którzy swobodnie nimi wędrują w razie potrzeby, lecz działają
tylko wtedy gdy w pobliży jest ktoś lub coś o niewyobrażalnej sile której bogom niebrakowało.
Tajemnicza rasa obmyśliła jak zgromadzić tak potężną siłę bo otworzyć wrota.
Zbierane przez poprzednie stulecia przedmioty sprowadzili do jednego miejsca i za pomocą magów
złączyli ich moc blisko wrót.
Wrota udało się otworzyć leczy tylko na moment ale i to wystarczyło do przejścia.
Grupka tych którym udało się przejść nie znalazła tam nic prócz śmierci
a bogowie przeklęli całą rasę ciekawskich istot. Od tamtąd cała rasa żywi się jak pijawki, żeruje tylko w nocy
a ich wilczy głód trwa wiecznie..
Istoty wzbudzając wstręt i obrazę swymi obyczajami w oczach innych ras
zostały siłą przepędzone ze swej krainy po czym udały się na północ i pochowały się w tamtejszych jamach na pustkowiach,
i tam tkwiły przez kilka set lat..
109 lat temu z czasem nazwane Vampirami, istoty przebudziły się na nowo i prubowały odzyskać to co niegdyś straciły.
Niektóre chowając w tajemnicy głód zaczęły żyć jak ludzie ucząc się ich obyczaji.
Kiedy ludzie sięspostrzegli jakiej wagi jest sprawa wypowiedzieli wojnę tajemniczym bestią.
Od razu ujawniła się organizacja zbrojąca się do walki z vampirami i w tym wyspecjalizowana.
Założycielem potajemnego bractwa był mój pradziadek, a założył je po śmierci swej żony w gospodzie..
Gospoda płonęła a gdy wszedł do niej znalazł tylko truchła a jednym z nich była jego miłość..
Nad ciałem żony stał Vampir kończący się barbarzyńsko pożywiać.
Furion przez kilka chwil wpatrywał się z łzami w oczach nie wierząc w to co się stało a gdy vampir się spostrzegł
o jego obecności, Furion rzucił się bez zastanowienia na krwiopijce i nawet nie dobył miecza.
Kiedy tylko dobiegł wystarczająco blisko chwycił rękoma szyje mordercy swej żony i z taką nienawiścią zacisną dłonie że
na miejscu go zadusił po czym tchnął nim o ścianę ,złapał za miecz i skrócił o głowę.
Kiedy doszedł od siebie po wszystkim, rzucił myślistwo i zgromadził ludzi mających dość bezczynnego patrzenia jak vampiry zabijają ich bliskich.
Patriotyczni ludzie kiedy tylko dowiedzieli się o takowej organizacji,
masami ze wszystkich prowincji zaczęli się zgłaszać.
Furion wybierał tylko wykształconych w walce ponieważ przeciętny wieśniak niema szans z kilkuset letnią bestią. Po zgromadzeniu wystarczającej ilości wojów
nauczył ich tworzenia pułapek na najróżniejsze potwory, walki z wampirami i do tego napisał kodeks mówiący na przykład o tym że każdy członek bractwa aby udowodnić męstwo musi zabić sam na sam vampira.
Bractwo zyskało sławę dobrą i złą ponieważ większość członków bractwa
stosowała magiczne mieszaniny które dawały nadzwyczajne umiejętności na przykład poprawiające kilku krotnie wzrok czy zręczność i orientacje.
Po przepędzeniu najezdzcy ze stolicy, w ogniu walki oddał życie ścigając
tak zwanego Władce Ciemności.
Dowodzenie tą organizacją przechodziło z ojca na syna aż do dziś..
Bractwo Srebrnej Ręki rozsypało się po wszystkich universułach po zapadnięciu się świata. Jedynymi członkami starego bractwa jacy trafili ze mną do tego samego universum co ja są Aquille aep Nordmalandya który zawsze stał u mego boku i młody lecz potężny duchem Staszko .
Razem odbudujemy pradawne bractwo na nowo.. wzorując się na 100 letnim kodeksie
przywrócimy stare zwyczaje i wspólnie będziemy stać na straży przepaści między vampirami a ludzmi..

Ostatnio edytowany przez Nellas (2011-06-07 16:09:10)

Offline

 

#2 2011-06-05 11:57:12

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: **BACTWO SRERNEJ PIĘŚCI**

Chwile mnie nie było i już burdel?
Jeżeli to bractwo ma tak wyglądać, i będzie działać tak jak jest opisane, to:
- nie dostaniecie ziemi ani rang,
- każdy kto się przyzna że jest członkiem "bractwa" dostanie ode mnie piorunem.

Dlaczego?
Po pierwsze, miałeś zrobić opis Bractwa, miałeś opracować kodeks, miałeś wymyślić i opisać hierarchie- czyli rangi klasy stopnie itp.
Co zrobiłeś?
NIC. Napisałeś kilka zdań w których narobiłeś błędów, i do tego jeszcze zaczynasz rekrutację, a w podaniu, które zrobiłeś jako wzór, też są błędy.

Jeżeli tego nie poprawisz w ciągu kilku dni, wywalę cały ten dział. Umawialiśmy się że zrobisz to porządnie, jeżeli porządnie to ma być kilka linijek z błędami i bez sensu to ja Dziękuje.

Offline

 

#3 2011-06-05 15:32:31

Nellas

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: **BACTWO SRERNEJ PIĘŚCI**

BEZ NERWOW napisze wszysko, kodex, rangi, prawa, historie i tp ale na to potrzeba czasu bo na pałe niebęde pisał a co kolwiek trzeba było napisac bo mi tu ludzie watki zakladaja nowe to trzeba bylo to na poczatek gdzies rozmiescic. Potrzebuje na napisanie pełnego kodexu , praw, rang i tp. z 1-2 dni.

ps. nikt niejest jeszcze czlonkiem bractwa bo niebede chyba rekrutował ludzi niezapoznanych z prawami, wymaganiami, kodexem i obowiazkmi -.-

Ostatnio edytowany przez Nellas (2011-06-05 15:34:29)

Offline

 

#4 2011-06-05 19:23:01

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: **BACTWO SRERNEJ PIĘŚCI**

Ja sie nie denerwuje tylko inforumuję.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcatering wesele Poznań akwarium dla początkujących wodomierze wrocław cena