MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-06-03 16:23:40

Nellas

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 22
Punktów :   

Bractwo

Ostatnim czasem jeśli tylko wyjdę z miasta w nocy to przypatruje się jak wszyscy ludzie gryzą ziemie w kontakcie z Vampirami i innymi monstrami czy to w bramie czy przed brama a tak samo ludzie się wzajemnie zabijają i okradają bo niema admina to się robi co się chce i to mnie denerwuje, ale ciśnijmy do sedna.

Chcę powołać BRACTWO SREBRNEJ RĘKI a więcej poniżej

-Gdy zapada noc robimy obchód po Romie pilnując porządku.
-Gdy coś sie dzieje np. konflikt miedzy ludzmi staramy się go rozstrzygnąć.
-mamy prawo w ostateczności zabijać ludzi ponieważ są tacy co zgrywają lepszych i np. wyzywają czy innymi sposobami obrażają a zapewne będą osoby które będą obrażaly Bractwo.
-Będziemy sie zajmować sprawami takimi jak np. ktoś kogoś okradnie czy zabije.
-Co jakiś czas będziemy robić naloty na Vampiry jeśli będziemy wiedzieli że mają zamiar następnej nocy zaatakować Rome.

Narazię to tyle.

ps. Wszystko sobie rozplanowałem bo już prowadziłem taką organizację na podobnym servie tylko że upadł bo kasa na dedyka się wyczerpała.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2011-06-03 19:01:53

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Bractwo

Moja zgoda jest ale (jakby nie było "ALE" to nie byłbym sobą:) :

- może lepsza by była nazwa Bractwo Srebrnej Pięści (lepiej pasuje do organizacji militarnej)
- od terenu wampirów trzymacie się z daleka, teren waszej jurysdykcji to Rome, najbliższa okolica, ewentualnie w przyszłości "szlaki handlowe" czyli główne drogi.
- poproszę Kamila o dodanie odpowiedniego działu, w którym opiszesz: Kodeks Bractwa, przeprowadzisz rekrutacje (we własnym zakresie) jeżeli wszystko będzie gotowe, dostaniecie ziemie w pobliżu rome, i rozpoczniecie działalność.

Offline

 

#3 2011-06-03 19:06:20

Nellas

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: Bractwo

Rozumiem i Bardzo dziękuje, Rozpisze w odpowiednim dziale jak juz powstanie, rozpisze kodex, prawa, wymagania i rangi

Ostatnio edytowany przez Nellas (2011-06-03 19:15:05)

Offline

 

#4 2011-06-03 19:25:00

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Bractwo

Dział już jest

Offline

 

#5 2011-06-04 00:01:35

camil92PL

Administrator

124383
Call me!
Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 120
Punktów :   

Re: Bractwo

jeśli potrzebne będą wam jakieś pod-działy to musicie mi napisać bo tylko administracja może je dodawać a wy jako użytkownicy jedynie tematy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldog niemiecki cena materace hilding materace hilding