MC-RP

Budowa serwera...


#1 2011-06-01 19:45:36

Nellas

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 22
Punktów :   

Nellas [Przyjęty]

imie: Nellas

moja historia..

kiedy miałem 17 lat rannego odnalazł mnie Xardias będący potężnym nekromantą.
Byłem ranny i nic nie pamiętałem a na horyzoncie widniały płonące sztandary Hordy.
Xardias zabrał mnie do swojego domostwa w mieście lecz nikt tam nie wiedział że jest nekromanta ponieważ w tej prowincji namiestnik ustanowił nakaz śmierci za
powiazanie z magią poniewasz przed 5 laty zgineła jego żona za sprawa czarow.
Xardias zasłynoł z tego że zwyczajnym nadwornym medykom nie udało się rozwikłać co dolega jego synowi kiedy zachorował 3 lata temu
i akurat wtedy przybył do miasta Xardias i udało mu sie wyleczyć syna namiestnika.
U boku Xardiasa nauczyłem się walki i przetrwania.

Xardias powołał Bractwo zwane CATACLYSM do walki z 1 z nowych nieznanych bogów ponieważ Xardias widział w snach przyszłość której można zapobiec.
Wielki mistrz (Xardias) uczynił mnie jednym z czempionów bractwa.

Pewnego deszczowego dnia kiedy srebrny las przekroczyła armia nowych sługów tajemniczego boga, Xardias zwołal po 2 latach bractwo i bez zastanowienia ruszyliśmy na nowego wroga.
W ogniu bitwy widziałem jak ginie wielu z nas lecz niepoddawaliśmy sie, w tej szarej zeczywistosci nikła najmniejsza szansa na zwyciestwo a wroga wydawało się na nowo przybywac. zabijając kolejne dziesiątki najezdzców stanąłem na zainteresowanego mną swym wzrokiem przywódce, stał chwile i milczał po czym zamachną się kolosalnym obuchem z nad głowy lecz uchyliłem się, odskakując złapałem za tarcze leżąca przy truchłach wrogów i sparowałem kolejny cios rozwścieczonego Minotaura.
walka była tak zacięta że na niebie nad głowami Minotaura i moja ukazały się 2 wielkie postacie przedstawiające bożka Ciemności i Archanioła.
kolosalnie wielkie i delikatnie przejrzyste postacie nad naszymi głowami wykonywały ruchy dokładnie takie jak ja i przeciwnik. Zacięta walka nie miała końca lecz Minotaur podcioł mnie swym toporem i wytrącił broń z dłoni a kiedy stał nade mną zasłaniał to co się działo na niebie miedzy 2 duchami. w momęcie kiedy przeciwnik miał się zamachnąć zadając ostateczny koniec memu życiu, przeszył go swiecący jasnym światłem miecz a kiedy upadał odsłonił niebo. Archanioł tchnął w Minotaura swój miecz i znikną a kiedy zemdlałem całe życie przeleciało mi przed oczyma. Obudziłem się w jakimś domostwie w nieznanym mi miejscu..

Ostatnio edytowany przez Nellas (2011-06-05 20:45:28)

Offline

 

#2 2011-06-01 20:35:37

kajsks

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: Nellas [Przyjęty]

Historia samo "H"

Offline

 

#3 2011-06-01 20:38:01

Nellas

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nellas [Przyjęty]

wiem ;] pisalem to na fast i na dodatek ta dysleksja

Offline

 

#4 2011-06-01 23:05:05

matheuss

centuriones primus pilus

Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 232
Punktów :   

Re: Nellas [Przyjęty]

Ta opowieść mi sie z gothic'iem kojarzy:)
Opowieść dobra, dodaje Cie ale na razie bez rangi, (nie mam dzis już czasu) popraw te błędy, żeby sobie ktoś nie pomyślał że tak sie tu pisze:)
Dodany

Offline

 

#5 2011-06-02 08:29:23

Nellas

prefectus alarum

Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nellas [Przyjęty]

Ogolnie to ja gram tez w wowa i mamy tam gildie cataclysm a wladca jej jest Xardias ^^ i z tad to wszystko.

Offline

 

#6 2011-06-03 23:51:28

camil92PL

Administrator

124383
Call me!
Zarejestrowany: 2011-05-18
Posty: 120
Punktów :   

Re: Nellas [Przyjęty]

Jak inne gry wpływają na wyobraźnie w pisaniu takich opisów postaci - w pozytywny sposób mówiąc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcatering wesele Poznań akwarium dla początkujących wodomierze wrocław cena